چرا تولید میلگرد در کشور صرفه اقتصادی ندارد؟ + فیلم

حسین امیری گنجی معاون مالی و اقتصادی مجموعه سیرجان حدید در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی فولادنیوز گفت: مشکلی که الان در تولید میلگرد داریم این است که قیمت شمش با قیمت تولید برابری می کند که همین موضوع باعث دلسردی تولیدکنندگان می شود. وی در ادامه گفت: اگر حاکمیت سیاست های درست را پیاده سازی کند مشکلات حوزه فولاد حل می شود.

درباره مجموعه سیرجان حدید

شرکت ذوب آهن و تولید میلگرد سیرجان حدید جنوب با هدف تولید انواع محصولات فولادی و تامین نیاز منطقه با مجوز وزارت صنعت معدن و تجارت تاسیس و با شماره ثبت 2666 به ثبت رسیده است. این شرکت در زمینی بالغ بر 40.000 متر مربع و با بیش از 20.000 متر مربع فضای کارگاهی شامل خط تولید، کارگاه های تراشکاری، جوشکاری، آزمایشگاه و…با دارا بودن مجموعه ای از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته (از مهمترین برندهای روز دنیا) و با برخورداری از آخرین دستاوردها و فن آوری روز دنیا در حوزه تولید فولاد و بهره مندی از نیروهای انسانی متخصص و مجرب توانسته محصولات خود را که شامل تولید انواع میلگرد A2 و A3 از سایزهای 10 الی 32 میلی متر می باشد را مطابق با استانداردهای ملی ایران و اروپا تولید کند و به بازارهای داخل و خارج عرضه نماید.

مطالب مرتبط

تداوم اعتراض کارگران معادن و نیروگاه‌های زغال‌سنگ در بلغارستان به طرح انتقال سبز دولت و اتحادیه اروپا

به گزارش فولادنیوز؛ کارگران معترض معادن زغال‌سنگ بلغارستان به درخواست مذاکره دولت پاسخ منفی‌داده و از ملاقات با نخست وزیر درباره طرح انتقال سبز خودداری

ادامه مطلب »